YAZA MERHABA 2011

2008’den bu yana her sene Haziran ayında Notre Dame de Sion Lisesi’nin bahçesinde yapılan Yaza Merhaba Partisi bu sene de 17 Haziran akşamı okul mezunlarını ve arkadaşlarını ağırladı. Tuborg, Tadım, Frito Lays,  Little Caesar’s Pizza ve Algida’nın sponsor oldukları gecede, okulumuz 2006 yılı mezunu Berkan Tomay’ın DJ’lik performansı özellikle genç mezunlarımızın keyiflerine keyif kattı.

1968 mezunlarından günümüz mezunlarına kadar bir çok yıldan katılımın gerçekleştiği gecede, misafirlerimiz kendi dönemleriyle kıyasladıkları okulun değişimine karşı şaşkınlıklarını gizleyemediler. Uzun zamandır görüşmedikleri sınıf arkadaşlarını tekrar görme fırsatı bulanlar özlem giderdiler.

Bu kısa ama dolu dolu geçen gecenin sonunda, istemeyerek de olsa okuldan ayrılan konuklarımız, Derneğimizin gelecek yıl yapılacak etkinliğini sabırsızlıkla beklediklerini söylediler. Partimize katılan mezunlarımıza bu özel geceye renk kattıkları için teşekkür ediyor, gelecek sene de en az bu kadar güzel zaman geçirtebilmeyi umuyoruz.

 

Pin It on Pinterest

Lütfen sayfayı yenileyiniz.