![](https://ndsliler.org/wp-content/uploads/2021/01/817a0b87c8b4a5b09390d4c2ae24ca96.jpg)
Lokalimizin arka salonunda hazırlanmış son derece şık bir sofra!
(NDS 59) Oya Baydar ve Melek Ulagay’ın son kitapları ‘Bir Dönem İki Kadın’ın imza gününe biz, 59-60-61-62 mezunları masa başında leziz yemekler eşliğinde başladık. Söyleşiyi hep beraber, kitabın sayfalarını birer birer çevirerek, o günleri tekrar yaşayarak yaptık.
Kitaplarını imzalatmaya gelen gençler bilmem bizim kadar heyecan duydu mu ?
Yaşadıklarınız ve yaşattıklarınız için sağolun Oya ve Melek !