HARVARD CAFE

Harvard Cafe, gerek servis anlayışıyla, gerek muhteşem doğa dokusuyla misafirlerine alternatifsiz bir ortam sunuyor.

1996’dan beri Etiler’de hizmetini sürdüren Harvard Cafe, yenilenen bahçesi ve iç mekanıyla kalite ve konforu seçkin müşterileriyle buluşturmaya devam ediyor.

Bahçeye girdiğinizde sizi etrafı yemyeşil ağaçlarla çevrili harika bir atmosfer karşılıyor. Bahçenin ortasında minik bir havuz ve yerleri gemi güvertesini andıran ahşap döşemeler keyifli geçirilecek saatler için tamamlayıcı unsurlar olarak yer alıyor.

Yemeklere gelince; menü dünyanın her yerinden bir parça lezzet almış. Meksika’dan Nacholar, Burritolar, Kaliforniya’dan Buffalo Tavuk Kanatları, bir Fransız klasiği olan Cafe de Paris soslu bonfile, İtalyan tarzı ince hamurlu pizzalar ve muhteşem Cheese Cake’ler.

Harvard Cafe, son derece saygın bir müşteri portföyüne hizmet vermektedir. Harvard Cafe, Boğaziçi Üniversitesi öğrencileri tarafından 2 kez en çok gidilen Cafe ödülüne layık görülmüştür. Özel davetlerinizde misafirlerinizi ağırlayabileceğiniz Harvard Cafe’de ayrıca sigara içilen bölümde dev perdede Lig TV ve D-Smart maç yayınlarınıda izleyebilirsiniz.

Haftanın 7 günü 09:00 – 01:00 saatleri arasında hizmet veren Harvard Cafe, yıllardır misafirlerini aynı sloganla karşılıyor; "Biz, sizinle mutluyuz!".

Restaurant Spesyalitesi
Cafe de Paris Soslu Bonfile

Rezervasyon gerekiyor.

Ödeme Şekilleri
Mastercard
Ticket
VISA

Adres:
Seher Yıldızı Sok. No:6
Etiler İstanbul

İletişim:
Telefon: +90 212 287 10 51
Faks: +90 212 287 10 52
Website: http://www.harvardcafe.com.tr

 

Pin It on Pinterest

Lütfen sayfayı yenileyiniz.