CANKAT KADIN SAĞLIK MERKEZİ

Kliniğimiz, anne-fetus sağlığı ve kadın sağlığında modern tıbbın gerektirdiği kalitede  hizmet vermektedir.
Bu amaçla en son teknolojik ekipmanı, hijyenik ve kişiye özel bir ortamda kullanarak 25 yıllık tecrübemizle birleştirdik. Böylelikle, birinci sınıf sağlık hizmeti vererek bu uyumdan hastalarımızın üst düzeyde faydalanmasını amaçlıyoruz.

Normal jinekolojik kontrollerden başlayıp gebelik ve doğumla sonlanan süreç, çocuk hastalarımızın takibiyle devam edecektir. Hastalarımızla menopoz ve sonrası döneme kadar da uzayan birlikteliğimiz ve dostluğumuz hizmetimizin devamlılığı sonucu oluşmaktadır.

İstanbul’un en seçkin kliniklerinin yan yana sıralandığı Fulya vadisi’nde kendi binamızda ve hemen yanımızdaki binalarda bulunan genel cerrahi, üroloji, KBB, onkoloji ,ortopedi , radyoloji, fizik tedavi, göz ve diş sağlığı gibi merkezler konusunda en uzman ekipleri bulundurmaktadır. Bu merkezlerle oluşturduğumuz grup çalışması içinde sizlere en güvenli ve en kaliteli sağlık yardımını yine en hızlı biçimde sunmaktayız.

Lokalizasyon olarak Acıbadem Beşiktaş hastanesi, Amerikan hastanesi , İstanbul Cerrahi hastanesi, Metropolitan Florence Nightingale ile Jinemed gibi konusunda en iyi hizmetleri veren hastanelerin tam merkezinde yer almaktayız.

NDS mezunlarına %15 indirim uygulanmaktadır.

İlgili:
(NDS 69) Hülya Cankat

Adres:
Hakkı Yeten Cad. No:124/4 Doğu İş Merkezi
34394 Fulya İstanbul

İletişim:
Telefon: +90 212 343 12 12
Faks: +90 212 343 11 91
E-Posta: info@cankatklinik.com
Website: http://www.cankatklinik.com

 

Pin It on Pinterest

Lütfen sayfayı yenileyiniz.