ELAB LABORATUVAR

2002 yılında kurulan elab laboratuarlar grubu, klinik biyokimya, mikrobiyoloji, ve genetik dallarında hizmet vermektedir. Hem bireysel hem de kurumsal alanda laboratuar hizmeti sunan elab laboratuarlar  grubu kanıta dayalı laboratuar uygulama prensiplerini göz önüne alarak hizmet  vermektedir.

Kuruluşundan bu yana düzenli bir şekilde hem eksternal hem de internal kalite kontrol programlarına katılan elab laboratuarlar grubunda testler ISO EN 15189 (Tıp Laboratuvarlarında Akreditasyon Kuralları) standardı ile yapılandırılmıştır.

Elab laboratuarlar grubu hem bireysel hizmetlerde hem de kurumsal hizmetlerde web tabanlı çözümler üreterek son kullanıcının laboratuar işlemlerinin kolaylaşmasını sağlamaktadır.

Misyon
Mesleğinde tecrübeli uzman  ekibi ile müşterilerinin sağlık alanındaki beklenti ve isteklerini karşılayabilen, kalite iyileştirme anlayışında sürekliliği benimseyerek, yenilikçi, kendini geliştiren elab laboratuvarı kişiye özel sağlık hizmeti sunan merkezdir.

Vizyon
Sağlık sektörünün içine girdiği hızlı değişim sürecinin takipçisi olup,  gelişmeler, sizlerin hizmetine sunmak bizim işimizdir.

Laboratuvarımız NDS mezunlarına %30 indirim uygulamaktadır.

İlgili:
Dr. Aytaç Keskineğe

Adres:
Maçka Cad. Feza Apt. No:1/1
Maçka İstanbul

İletişim:
Telefon: +90 212 296 31 50
E-Posta:
aytac@elab.com.tr
Website: http://www.elab.com.tr

 

Pin It on Pinterest

Lütfen sayfayı yenileyiniz.