BODRUM GLISS HOTEL

Bodrum’un güzel ve bir o kadar da hoş, rahat ve samimi bir koyunda tamamlanmamış bir bina “bana destek, ışık ve hayat verin!” dercesine duruyordu. Bunu yapabilmek ve parlayan bir hale getirebilmek gerçekten zor bir hedefti. Ancak, denemeye değerdi. Gliss Hotel ve Spa bir dizi ekip çalışması ile bugünkü ışıldayan haline geldi.

Gliss Hotel ve Spa misafirlerine her biri ayrı ayrı tasarlanmış, dekore edilmiş, Feng Shui’nin de tasarıma destek verdiği 26 adet çok güzel oda ve suit sunmaktadır.

Fenq Shui soluduğumuz hava, dokunduğumuz metal, içtiğimiz su, yürüdüğümüz orman, şöminede seyrettiğimiz ateş, bildiğimiz toprak ve çevremizdeki tüm bu elementlerin bize sağladığı harmonidir. Bir yere girdiğimiz zaman kendi kendimize bu ortamın yorumunu yaparız. Ya ortamı sever, ya da belli bir yabancılık çekeriz. Sevdiğiniz yerde ya elementler arasında harmoni içinde bir dağılım vardır ya da size destek veren öğeler vardır. Bu otelde size konfor sağlayacak öğelerin varlığını hissedeceksiniz.

Size güzel bir manzarada dingin saatler vaat eden restoranımız, Orange Tree the main restaurant,  öğle ve akşam yemekleri hizmeti sunmaktadır. Plaj barımız MOON LIGHT bar & beach’de içkinizi alabilir değişik tatlar tadabilirsiniz.

Stresi arkada bırakabilmenin en iyi yolu olan köyün güzel Spası Magical Paradigm’i masaj veya cilt bakımı için ziyaret etmelisiniz!

NDS mezunlarına %15 indirim uygulanmaktadır.

İlgili:
Gülden Türkkan

Adres:
Küçükbük No:1 Gündoğan
48400 Bodrum Muğla

İletişim:
Telefon: +90 554 857 88 88
Faks: +90 252 387 03 01
E-Posta: info@glisshotel.com
Website: http://www.glisshotel.com

 

Pin It on Pinterest

Lütfen sayfayı yenileyiniz.